Exkurze na Islandu

Ledovec extrémě

Odjezd

}

Délka

Lezení a šplhání na vrcholky  ledovce Vatnajökull – pryč od masových výprav, vyzkoušíte své síly i adrenalin islandské přírody.

Ledovec Vatnajokull – Alpine Style
Exkurze na vrcholky v okolí nejvyšší hory Islandu je pro náročné turisty a zkušené lezce, kteří by si rádi vyzkoušeli zdolat jedny z nejvyšších vrcholků Islandu, ale chtějí se vyhnout populárním přeplněným exkurzím a zažít adrenalin v divoké islandské přírodě.

DETAILY EXKURZE LEDOVEC EXTRÉMĚ – KÓD GG-GX

Cena zahrnuje: potřebné vybavení, transfer k ledovci z národního parku Skaftafell, anglicky hovořícího průvodce, exkurze po ledovci.
Odjezdy: každý den od 1. dubna do 31. října
Trvání exkurze: 15 hodin.
Minimální věk: 18 let.
Obtížnost exkurze: 5 z 5 možných (velmi náročné, jsou potřeba předešlé zkušenosti).
Velikost skupiny: 8 lidí na jednoho průvodce.
Co si s sebou přinést: teplé oblečení formou vrstev cibule, pohodlné pevné kotníkové boty, rukavice, čepici, fotoaparát, sluneční brýle, opalovací krém, alpinistický batoh o velikosti 35 litrů s popruhy na cepín, jídlo a pití na celý den, extra vrstvy oblečení.

Upozornění (Disclaimer): Veškeré exkurze na ledovcích jsou realizovány na vlastní zodpovědnost účastníka. ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty, jejich vlastní činností či působením přírody. Účastníci na těchto exkurzích mohou být požádáni islandským dodavatelem o podepsání prohlášení, ve kterém stvrzují, že jsou si vědomi možných rizik a nebezpečí při těchto exkurzích, a že tyto aktivity realizují na vlastní nebezpečí a odpovědnost. Dodavatel si vyhrazuje právo tuto exkurzi kdykoliv zrušit z bezpečnostních či klimatických důvodů.

$

Cena zahrnuje

$

Odjezd

$

Délka exkurze

$

Obtížnost exkurze

/ 5
$

Minimální věk

$

Poznámka

Online rezervace

Loading...
$

Cena zahrnuje

$

Odjezd

$

Délka exkurze

$

Obtížnost exkurze

/ 5
$

Minimální věk

$

Poznámka