Islandica

O nás

ISLANDICA s.r.o. je renomovaná cestovní kancelář, která působí na Českém i mezinárodním trhu od roku 2006. Jsme tým islandských expertů, Island je naším druhým domovem  již od roku 1997, byla to láska na první pohled. Zajištujeme nejen rezervace exkurzí, ale také pronájem aut, karavanů a zájezdů. Naše nabídka je vskutku široká, zařídíme pro vás jak individuální dovolenou na míru, tak skupinové organizované cesty s průvodcem či incentivní zájezdy pro firmy.

Zuzana Růžičková
Managing director / Founder
+420 775 099 943

Exkurze, které na Islandu nabízíme jsou provozovány předními islandskými cestovními kancelářemi a jejich zkušenými průvodci. Náš rezervační systém je přímo napojený na islandské dodavatele, tudíž zaručujeme aktuální dostupnost a skvělé ceny.

Spolupracujeme jen prověřenými dodavately, které jsme osobně vybrali dle našich více jak 20 letých zkušeností v oblasti turismu na Islandu.

Pokud rádi cestujete po vlastní ose, jsme tu pro vás. Zajistíme vám jen to, co budete chtít, například pronájem karavanu či auta, které se nejlépe bude hodit pro vaši dovolenou. Výhodou u nás je nejen kvalita nabízených služeb, ale také cena, extra servis, kvalitní průvodce (napsaný námi) a itinerář na míru. Asistence v češtině je u nás samozřejmostí.

ISLANDICA s.r.o. klade důraz na ekologii a snažíme se maximálně chránit životní prostředí a naši planetu. Proto nabízíme hlavně karbon neutrální exkurze a upřednostňujeme dodavatele, kteří kompenzují svou činnost ekologickými akcemi.

Pro náročnější klientelu a VIP zákazníky zařizujeme cesty na míru s maximální diskrétností. Na Islandu není nic nemožného. Můžete mít například svatbu v jícnu sopky nebo požádat svou partnerku o ruku s pří letu helikoptérou nad ledovcem. Naším službám se meze nekladou. Pro spokojenost naších klientů jsme schopní udělat zdánlivě nemožné.

Pojďte si vybrat svoji exkurzi na Islandu.

Reference

Co říkají naši zákazníci

Děkujeme za nádherné zážitky při raftování na řece Hvítá… náš skvělý průvodce mě dokonce povzbudil na tolik, že jsem se odhodlala skočit z útesu do ledové vody. WOW, skvělý pocit. Rozhodně všem doporučuji. Pro ty, co se rádi potápíte, určitě zkuste potápění v národním parku Thingvellir mezi dvěmi litosférickými deskami….páráda!

Chtěli bychom velice poděkovat a pochválit za profesionální přístup a perfektní organizaci zájezdu na Island slečně Zuzaně Volkové. Díky ní máme nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na překrásně prožitý týden u Atlantiku.

Hezký den, včera jsme se vrátili ze zájezdu na Island a byla to báječná dovolená. Chceme touto cestou moc poděkovat za přípravu této cesty a velké díky naší průvodkyni Zuzaně. Bylo vidět, že zemi velmi dobře zná a má tam i bezvadné kontakty, což bylo pro náš zájezd obrovským přínosem a není to vždy zvykem, což je velká škoda. Dokonce zařídila i skvělé počasí ?

Nejprve ještě jednou srdečně děkujeme za zařízení přenádherného výletu na Island. Měli jsme za ty 3 dny zážitků, jak za dva týdny, nebyl žádný zádrhel ani jakákoliv nepříjemná zkušenost. Navíc se neuvěřitelně vydařilo počasí,, no prostě paráda!!!!!

Našich služeb již využili

  Zuzana Růžičková

(zakladatelka a CEO společnosti ISLANDICA s.r.o.)

působí na Islandu již 23 let. Zuzana poprvé navštívila Island v roce 1997 během výměnného pobytu v islandské rodině. Tuto zemi si v patnácti letech zamilovala natolik, že se stala jejím druhým domovem a strávila zde několik let svého života.

Firma ISLANDICA má své počátky v roce 2002 a od té doby působí na mezinárodních trzích i v tuzemsku. Klienty na Island vozíme z celého světa od Španělska, přes Českou republiku až po USA. .

Neustále se snažíme aktualizovat naše portfolio a jsme součástí ekologických, vzdělávacích a charitativních projektů jako Iceland Specialist, Islandská akademie, Kranavatn, Světlo pro svět, obnova lesů a dalších. Každoročně navštěvujeme veletrhy pro destinaci Island, ale také ITB Berlín a World Travel Market v Londýně.

Zuzana Růžičková a islandský prezident Ólafur Ragnar Grímsson se svou chotí  Dorrit Moussaief 18. května 2012 v Praze.

Při oficiální návštěvě islandského prezidenta Ólafura Ragnara Grímssona v České republice měla Zuzana tu čest připravovat část programu  a česko-islandský kulturní večer v Praze, kde povečeřela s panem Ólafurem a jeho chotí Dorrit Moussaief.

Neodkládejte to

Rezervujte si exkurzi během 5 minut