Islandica

Pronájem velkého karavanu na Islandu

Moderní karavan k pronájmu na Islandu až pro 6 osob: nabízíme kvalitní karavany nových modelů pro vyšší kategorie. Pronajímané karavany  mají manuální převodovku a motor turbodísel. Jejich ovládání je velmi jednoduché i pro začátečníky. V ceně pronájmu je i instruktáž při převzetí, Není nutné mluvit perfektně anglicky, protože vše je předvedeno vizuálně. Asistence při nehodě je k dispozici 24 hodin denně. Spolehlivá síť profesionálních mechaniků po celém ostrově, vám zajistí klidnou a bezproblémovou dovolenou, a vždy o vás bude profesionálně postaráno. Asistence v češtině na telefonu je u nás samozřejmostí. Pro maximální pohodlí jsou naše karavany skvěle vybaveny: kuchyňka s nádobím na vaření, talíře, příbory, skleničky, ale také věci potřebné na úklid a atd. Karavany jsou nezávislé, takže topení, lednička i osvětlení vám bude fungovat i přesto, že nebudete v kempu. Lednice v karavanech mají 100 litrů kapacitu a fungují buď plynem nebo mohou být napájené elektrikou (12&220 voltů). Součásti vybavení je i klimatizace a rádio s možností přehrávání na USB nebo CD. V karavanu je pěkný sprchový kout s teplou a studenou vodou a WC. Depozit na vodu je na 100 litrů a můžete ho doplnit v každém kempu a na většině benzínových stanicích.  Při pěkném počasí si můžete užít i kempovací židličky a stůl venku v přírodě. Velikost karavanu je 7 metrů na délku a 2,35 metrů na šířku. Tento typ karavanů má většinou jednu spodní velkou manželskou postel v zadní části vozidla, jednu menší postel pro dvě osoby, která se otevírá na spaní na místo stolu a další manželskou postel v horní části nad prostorem řidiče. Přesná distribuce postelí však záleží na modelu vozidla. Minimální požadovaný věk pro řízení tohoto typu vozidla je 25 let. Není požadován speciální řidičský průkaz. Island je ideální země pro půjčení karavanu a nejsou požadovány předchozí zkušenosti s řízením tohoto typu vozidel.

velký karavan na Islandu

V ceně pronájmu: moderní karavan s nelimitovanými kilometry,  havarijní pojištění CDW standard, pojištění proti krádeži THW, osobní úrazové pojištění PAI, kompletně vybavená kuchyňka v karavanu, lednice, topení, sprcha a WC s ohřevem teplé vody, tablet s připojením na Internet 4G, židle a stůl na kemping, základní finální úklid, vyzvednutí a navrácení vozidla u letiště v Keflavíku s transferem, lokální daň.  Karavany se vyzvedávají v autopůjčovně u mezinárodního letiště v Keflavíku. Vozidlo dostanete s plnou nádrží a také ho vracíte s plnou nádrží.

 

ZVÝHODNĚNÁ STORNA: kvůli nejistotě způsobené pandemií koronaviru nabízíme zvýhodněná storna pro nové rezervace na léto 2021. Kontaktujte nás a vyžádejte si nabídku přímo na míru.

SLEVY NA DELŠÍ PRONÁJMY: pokud máte zájem o pronájem karavanu na delší dobu, tedy déle jak na 13 dní, kontaktujte nás a nabídneme vám individuální slevu. Platí i pro více karavanů.

 POJIŠTĚNÍ KARAVANU NA ISLANDU:

V ceně pronájmu karavanu na Islandu je standardní havarijní pojištění CDW (Collission Damage Waiver) se spoluúčastí. Pro tento karavan je spoluúčast stanovena na 375.000 ISK. Tato spoluúčast je blokována dodavatelem při převzetí vozidla na kreditní kartě klienta (debetní karty  VISA /MASTERCAR s embosovanými číslicemi a dostatečným limitem pro spoluúčast jsou také akceptovány). Pokud si klient přeje spoluúčast ponížit může tak učinit připojištěním při převzetí vozidla v autopůjčovně na Islandu. Pojistka S-CDW poníží spoluúčast na 90000 ISK a je k dispozici za 22 EUR na den. Pojištění proti štěrku je nabízeno za 10 EUR na den, a pojištění proti sopečnému prachu a písku je za 16 EUR na den. Europcar také nabízí pojištění PREMIUM s nulovou spoluúčastí (tedy kromě výjimek ve smlouvě), které zahrnuje všechny zmíněné pojistky a nulovou spoluúčast za 42 EUR na den. Berte však v potaz, že na Islandu neexistuje pojistka, která by kryla výjimky z pojištění jako je srážka se zvířetem, poničení vozidla vodními živly a atd. Více informací naleznete v kapitole o řízení na Islandu.

Poznámka: pozor na některé lživé a neprofesionální společnosti na internetu, kteří na svých webových stránkách klamně nabízejí pojistky s typu  All Inclusive. Tyto pojistky autopůjčovny na Islandu vůbec nenabízejí, tedy vždy ve smlouvě u dodavatele, najdete výjimky, které nejsou kryté standardní pojistkou ani extra připojištěním S-CDW.  Jediná možnost jak si sjednat komplexní pojištění je u specializovaných pojišťoven, které se na tento typ cestovního pojištění a krytí specializují.

EXTRA SLUŽBY V NABÍDCE:

Pojištění druhého řidiče: 27 EUR / pronájem,  dětská sedačka: 8 EUR / den (max. 40 EUR/ pronájem), navigace GPS: 8 EUR / den, peřina + polštář  – včetně ložního prádla a ručníků: 45 EUR / osoba, extra finální úklid (pokud karavan vůbec nechcete uklízet, můžete si připlatit  120 EUR. Všechny tyto služby extra se dají sjednat přímo na místě v autopůjčovně a hradí se při převzetí vozidla. Autopůjčovna má oficiální otvírací dobu od 8:00 do 20:00. Pokud si chcete vyzvednout vozidlo mimo otvírací dobu, je to možné za příplatek 200 EUR.

plánek karavanu

Další informace o pronájmu: ceny pronájmu jsou kalkulovány na bázi 24 hodin = 1 den. Při každé započaté hodině navíc se účtuje den extra. Detailní podmínky ohledně rezervace a storna můžete konzultovat v odkazu  Všeobecné podmínky Berte na vědomí, že tyto karavany nejsou typu 4×4 a proto není možné s nimi cirkulovat po vysokohorských cestách ve vnitrozemí typu F roads. Karavan 4×4 si můžete rezervovat zde.