Exkurze na Islandu

Rybaření v Atlantiku

Odjezd

}

Délka

Rybolov na Islandu

Exkurze rybaření z Reykjavíku v zálivu Faxaflói:

Chcete si zarybařit a vyjet na pěknou plavbu po Atlantiku? Naloďte se s námi přímo v centru Reykjavíku ze starého přístavu. V zálivu Faxaflói se naskýtá skvělá příležitost pro rybolov na volném moři.  Ať už jste zkušení rybáři a nebo úplní začátečníci, rozhodně se s námi na lodi budete bavit a svou rybu si chytí každý. Potom si z úlovku můžete přímo na lodi udělat skvělou BBQ. Z moře je také nádherný pohled jak na město Reykjavík, tak na majestátní horu Esju.

Exkurze lodí – rybaření v Atlantiku vyjíždí z centra Reykjavíku.

rybolov na lodi na Islandu

DETAILY EXKURZE RYBAŘENÍ V ATLANTIKU:

Cena zahrnuje: exkurzi  lodí z přístavu v centru Reykjavíku, vybavení potřební k rybaření, lokálního průvodce. BBQ z úlovků na lodi, lokální daň.

Trvání exkurze: 2-3 hodiny.

Obtížnost exkurze a navštívená místa: 1 z 5 možných (jednoduché ). Záliv Faxaflói s vyhlídkou na hlavní město Reykjavík.

Odjezdy: celoročně – každý den dle rezervačního formuláře (konzultujte dostupnost)

Co si s sebou přinést:  teplé oblečení, rukavice, čepici, fotoaparát a sluneční brýle.

úlovky ryb na Islandu

Důležité upozornění: klient souhlasí s tím, že zmíněné aktivity jsou prováděny zcela na jeho vlastní zodpovědnost. Klient se musí chovat dle pokynů pilota. Exkurze na moři přináší podstatná (někdy i nepředvídatelná rizika), klient tedy souhlasí s tím, že bere svou bezpečnost na vlastní odpovědnost. Veškeré exkurze v Atlantickém oceánu jsou prováděny na vlastní zodpovědnost účastníka. Islandský dodavatel ani ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou odpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty nebo jejich vlastní činností. Účastníci mohou být požádáni o podepsání tohoto písemného prohlášení před uskutečněním výletu.

$

Cena zahrnuje

$

Odjezd

$

Délka exkurze

$

Obtížnost exkurze

/ 5
$

Minimální věk

$

Poznámka

Online rezervace

Loading...
$

Cena zahrnuje

$

Odjezd

$

Délka exkurze

$

Obtížnost exkurze

/ 5
$

Minimální věk

$

Poznámka