Exkurze na Islandu

Zpravy z Islandu

Odjezd

}

Délka

Nová letní sezona 2017 začíná! Neváhejte si rezervovat nezapomenutelné exkurze na tomto divukrásném ostrově co nejdříve! Kapacity se pomalu zaplňují…
Islandské autority zmírnili zákaz cestování v okolí sopky Bárdarbunga. Pod největším evropským ledovcem Vatnajőkull se již uklidnily seismické aktivity a v okolí sopky Bárdarbunga je nyní klid. Islandská letiště jsou v provozu a islandské úřady stále situaci monitorují. Aktuální informace můžete sledovat v islandském zpravodajství: http://www.ruv.is/volcano,http://www.safetravel.is., http://www.almannavarnir.is/displayer.asp?cat_id=133.

Islandské autority zmírnili zákaz cestování v okolí sopky Bárdarbunga. Pod největším evropským ledovcem Vatnajőkull se již uklidnily seismické aktivity a v okolí sopky Bárdarbunga je nyní klid. Islandská letiště jsou v provozu a islandské úřady stále situaci monitorují. Aktuální informace můžete sledovat v islandksé zpravodajství: http://www.ruv.is/volcano,http://www.safetravel.is., http://www.almannavarnir.is/displayer.asp?cat_id=133.

$

Cena zahrnuje

$

Odjezd

$

Délka exkurze

$

Obtížnost exkurze

/ 5
$

Minimální věk

$

Poznámka

Online rezervace

$

Cena zahrnuje

$

Odjezd

$

Délka exkurze

$

Obtížnost exkurze

/ 5
$

Minimální věk

$

Poznámka